BAYİLİKLERİMİZ VE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

Hızlı hijyen ve sanitasyon test ve izleme cihazı

Ürün tanımı

Hızlı hijyen ve sanitasyon test ve izleme cihazı

 

 

Accupoint yüzey ve su hijyen izleme cihazı ATP( adenozin trifosfat) izleme sistemi yani tüm yaşayan varlıklarda mevcut bulunan bir maddenin izlenmesini temel alır. Gıda üretim alanlarındaki yüzey kirlenmesini saptamak için kullanılan patentli bir cihaz olan AccuPoint, ATP test sistemi içermektedir.

 

AccuPoint ATP test sistemi, Neogen'in gıda endüstrisinin ihtiyaçlarına verdiği cevap için başka örnektir. AccuPoint daha düşük başlangıç maliyeti ile piyasada mevcut olup, fiilen herhangi bir kullanıcı değişkenliği söz konusu olmaksızın gıda endüstrisinde çalışan profosyeneller tarafından etkin şekilde kullanılabilen daha tutarlı be güvenilir bir sistemdir. Numunenin alınmasından itibaren sadece 20 sn. içinde sonuçlar alınmaktadir.

 

 

TEKNİK ÖZLELLİKLERİ 

 

AccuPoint'in numune alma swap'ı işinizi kolaylaştırır.

 

AccuPoint'în bağlantı terminali, PC'ler ile kesintisiz, kolay bir bağlantı sağlarken tek tuş yükleme ve pil şarjı sağlar.

 

AccuPoint'in pili 15 sa. Boyunca sürekli işletim sunar, NIMH teknolojisini kullanır ve bu sayede aşırı şarj etme, pil hafıza kaybının önüne geçerek yıllarca güvenli işletim sağlar.

 

AccuPoint temiz ortam hassasiyeti garanti etmek için numune alma süngerleri hijyenik şartlarda üretilmiştir.

 

AccuPoint veri yönetim yazılımı ile gelir ve bu yazılım kolayca sonuçları bir PC'ye yüklemek, seviyelerini belirlemek eğilim analiz grafikleri yaratmak ve yazdırmak, verileri bilgi çizelgelerine aktarmak ve SSOP'leri teyit etmek için hijyen etkinliğinin bir kaydını tutmak gibi kolaylıklar sağlar.

 

Basit, sembolik karakter seti ve opsiyonel otomatik terminal artırma sistemi mevcuttur.

 

Fotodiyot teknolojisine sahip yarı katı ekran sayesinde yıllarca güvenli ve sağlam kullanım sağlar.

 

Şarj edilebilir nikel-metal-hidrat pil ile daha uzun kullanım ve kolayca pil değişimi sağlanır hafıza kaybı gerçekleşmez.

 

Gıda ve içecek sanayisinde, soğutma kuleleri, su işleme üniteleri gibi sanayi tipi ve çevresel uygulamalarda kullanılmak üzere su test cihazına sahiptir.

 

Yerinde kolay temizlik ve kalibrasyon.

 

AccuPoint küçük, ergonomik ve hafif olduğu için kolayca taşınabilir ve kullanılabilir.

 

AccuPoint sisteminin bilimsel gıda güvenliği çözümleri sunmak konusunda dünya lideri Neogen tarafından desteklenmektedir.

 

 

 

Tekli ve çoklu alımlar için fiyatlar farklıdır. Bu sebeple fiyat belirtilmemiştir.

Sipariş miktarları, fiyatlar ve ödeme koşulları için lütfen bizimle sitenin sağ üst köşede bulunan iletişim bilgileri ile iletişime geçiniz.

 

 

 

Ürün yorumları

Ürün hakkında henüz hiç yorum yapılmamış. Sadece site üyeleri ürün yorumu yapabilir.