BAYİLİKLERİMİZ VE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

Hakkımızda

Değerli site ziyaretçimiz,

 

SM Web Market gıda sektöründeki uygun fiyatlı ve kaliteli ekipman, malzeme, hammadde, ambalaj maddesi ve yardımcı madde tedariğindeki eksikliğin giderilmesi, bu konudaki sıkıntının aşılması ve tedariğin kolaylaşması için sektörde uzun yıllar çalışmış gıda mühendisleri tarafından kurulmuştur.

Sektörün ihtiyaçlarını bilen kişiler olarak, kaliteli ve kullanıma uygun ekipman, malzeme, hammadde, ambalaj malzemesi ve yardımcı maddenin tedariği konusunda gıda sektörüne tüm bilgi ve tecrübemiz ile destek olmaya, sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya ve meslektaşlarımıza çözümler üretmeye çalışmaktayız.

Amacımız sektöre dair yenilikleri takip etmek ve bu yenilikleri uygun şartlarda sektöre ulaştırmaktır, amaç sadece ürün satmak değil, doğru ve uygun fiyatlı, kaliteli ve kullanımınıza uygun ürünler ile memnuniyetinizi kazanmak, meslektaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak ve sektörün gelişimini sağlamaktır.

Gıda sektöründe kullandığınız herşeyi sitemizde bulabilirsiniz, eğer sitemizde bulamadığınız bir ürün talebiniz var ise bize iletin biz sizin için bulalım, hem sizin hemde gıda sektörünün hizmetine sunalım.

 

 

Saygılarımızla,

SM Web Market Yönetimi