Turkish Arabic Azerbaijani English French German Greek Italian Spanish

Endüstriyel mutfak ekipmanları

Hızlı test kitleri

Eğitim cd' leri ile eğitimsiz personeliniz kalmayacak

Hijyen ekipmanlarımız ...

Giriş formu

Sıvı ve toz aroma çeşitlerimiz için tıklayınız

Sevkiyat

 

 SEVKİYAT HAKKINDA

 

smwebmarket.com olarak Türkiye'nin her yerine ürün sevkiyatı yapmaktayız. Sevkiyatları anlaşmalı kargo firmamız olan Aras kargo ve MNG kargo ile yapıyoruz. Müşterilerimizin tercihlerine göre siparişler müşterilerin çalıştıkları kargo firmalar ile de gönderilebilmektedir. 

 

Sevkiyat süreci alıcı ürün ödemesini yaptıktan sonra başlar ve ürünler ödeme yapıldıktan sonra kargoya verilir. Sevkiyat süresi ürün grubuna göre ve hazırlanma süresine göre değişmektedir. Ortalama sevkiyat süremiz 1-3 iş günüdür, nadiren gecikmeler yaşanabilir.

 

Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişlerin sevk edilme süresi ödeme yapıldıktan sonraki ilk iş gününde başlar.

 

Ürün fiyatlarına kargo bedeli dahil değildir, bu sebepten aksine karar verilmedikçe kargo ücreti alıcıya ait olmaktadır. Kargo ücreti, seçilen kargo firmasından, siparişinizdeki ürünlerin toplam hacmine, toplam ağırlığına ve gönderimin nereye yapılacağına bağlı olarak değişmektedir. Bilgi istendiğinde kargo ücretleri hakkında müşterilerimize bilgi verilebilmektedir. Anlaşmalı kargo firmaları ile çalışıldığında kargo ücretleri ciddi şekilde düşük olmaktadır.

 

Paletli sevkiyatlar haricinde tüm sevkiyatlarda kargo seçeneği tercih edilmektedir, paletli ve yüksek tonajlı ürünlerde ambar nakliye firmaları tercih edilmektedir. 

 

Yukarıda belirtildiği gibi nakliye seçiminde alıcı ile hemfikir olunarak karar verilmekte ve bilgiler alıcıya iletilmektedir. 

 

Siparişiniz kargoya verildiğinde size e-posta gönderilerek, siparişinizin hangi kargoya verildiği ve referans numarası iletilecektir. Ürününüzün nerede olduğunu referans numaranızı ilgili kargo firmasının kargo takip sisteminden görebilirsiniz.

 

 

Ürünlerin kargoya verildikten sonra ulaşma süreleri aşağıda detaylandırılmıştır.

 

- Kargosu bir günde ulaşan şehirler:

Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya, Manisa, Muğla, Tekirdağ, Uşak, Yalova

 

- Kargosu iki günde ulaşan şehirler:

Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat, Zonguldak.

 

 

 

Saygılarımızla,

Smwebmarket.com

 

 

 

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin

Bizi arayın: 0 530 977 4332

musteri-hizmetleri4.jpg

Hanna smwebmarket' te

Yeni Neogen Neofilm sayım film plakaları

Renk kodlu temizlik sistemi ile sürdürülebilir koruyucu temizlik

Firmanız ziyaretlere hazır

Laboratuarınız ne yoksa, hepsi burada var!

Güvenli çalışma ortamı için ...

Metalli ekipmanlar ile ürünleriniz güvende

Renklendiriciler ve gıda boyaları

Gıdaya uygun foodgrade yağ, gres ve anti-paslar

Metal dedektör ve x-ray cihazlarında en iyi fiyat