BAYİLİKLERİMİZ VE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

Sevkiyat

 

 SEVKİYAT HAKKINDA

 

smwebmarket.com olarak Türkiye'nin her yerine ürün sevkiyatı yapmaktayız. Sevkiyatları anlaşmalı kargo firmamız olan Aras kargo ve MNG kargo ile yapıyoruz. Müşterilerimizin tercihlerine göre siparişler müşterilerin çalıştıkları kargo firmalar ile de gönderilebilmektedir. 

 

Sevkiyat süreci alıcı ürün ödemesini yaptıktan sonra başlar ve ürünler ödeme yapıldıktan sonra kargoya verilir. Sevkiyat süresi ürün grubuna göre ve hazırlanma süresine göre değişmektedir. Ortalama sevkiyat süremiz 1-3 iş günüdür, nadiren gecikmeler yaşanabilir.

 

Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişlerin sevk edilme süresi ödeme yapıldıktan sonraki ilk iş gününde başlar.

 

Ürün fiyatlarına kargo bedeli dahil değildir, bu sebepten aksine karar verilmedikçe kargo ücreti alıcıya ait olmaktadır. Kargo ücreti, seçilen kargo firmasından, siparişinizdeki ürünlerin toplam hacmine, toplam ağırlığına ve gönderimin nereye yapılacağına bağlı olarak değişmektedir. Bilgi istendiğinde kargo ücretleri hakkında müşterilerimize bilgi verilebilmektedir. Anlaşmalı kargo firmaları ile çalışıldığında kargo ücretleri ciddi şekilde düşük olmaktadır.

 

Paletli sevkiyatlar haricinde tüm sevkiyatlarda kargo seçeneği tercih edilmektedir, paletli ve yüksek tonajlı ürünlerde ambar nakliye firmaları tercih edilmektedir. 

 

Yukarıda belirtildiği gibi nakliye seçiminde alıcı ile hemfikir olunarak karar verilmekte ve bilgiler alıcıya iletilmektedir. 

 

Siparişiniz kargoya verildiğinde size e-posta gönderilerek, siparişinizin hangi kargoya verildiği ve referans numarası iletilecektir. Ürününüzün nerede olduğunu referans numaranızı ilgili kargo firmasının kargo takip sisteminden görebilirsiniz.

 

 

Ürünlerin kargoya verildikten sonra ulaşma süreleri aşağıda detaylandırılmıştır.

 

- Kargosu bir günde ulaşan şehirler:

Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya, Manisa, Muğla, Tekirdağ, Uşak, Yalova

 

- Kargosu iki günde ulaşan şehirler:

Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat, Zonguldak.

 

 

 

Saygılarımızla,

Smwebmarket.com