BAYİLİKLERİMİZ VE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

Heidolph MR Hei-End Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı

Ürün tanımı

En üst düzey güvenlik için

 

Isınma

Dahili PID kontrolün sayesinde, maddelerinizi aşırı sıcaklıktan korurken, en hızlı ısıtma süresine sahip olmanın avantajını yakalayın.

- Güvenliğiniz için, cihaz ısısının belirlenen ısının 10 ile 25 °C üzerine çıkması durumunda, bağımsız bir güvenlik devresi ısıyı kesecektir.

- Belirlenmiş olan ayarlamalarda istenmeyen değişiklikleri engelleyen parametreleri değiştirmek için, ek operasyonel aşama gerekmektedir.

- Dijital gösterge, ışıklandırılmış gösterge ekranı sayesinde, değerlerin kolay ayarlanmasını ve gözlenmesini sağlar. 300 °C’ye kadar olan sıcaklıklarda ve ± % 1 hassasiyetinde, büyük analog düğmeler 30 ila 1400 rpm arasında uygun hız ayarı sağlar.

- Isıtıcı tabla kapatıldığında ve sıcaklık 50 °C’nin üzerine çıktığında, kullanıcının kazara yaralanmasını önlemek için dijital ekrandaki sıcaklık göstergesi yanar.

- Örneklerinizi aşırı ısınmadan korumak için, ısı sensörü medya teknenizin içine girmediğinde, güvenlik devresi ısıyı keser.

- Isıtma için ayrı bir açma kapama düğmesi istenilmeyen, ısı yükselmelerini engeller. Isının açılması durumunda, açma kapama düğmesi, görsel kontrolün sağlanması amacıyla yanar.

 

P/N MR Hei-End: 505-50000-00

P/N MR Hei-End with Pt 1000: 505-50081-00

 

 

Tekli ve çoklu alımlar için fiyatlar farklıdır. Bu sebeple fiyat belirtilmemiştir. Sipariş miktarları, fiyatlar ve ödeme koşulları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Ürün yorumları

Ürün hakkında henüz hiç yorum yapılmamış. Sadece site üyeleri ürün yorumu yapabilir.