BAYİLİKLERİMİZ VE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

Yağ Kalitesi Test ve Ölçüm Cihazı

Ürün tanımı

Yağ Kalitesi Test ve Ölçüm Cihazı

 

Testo 270 yağ kalitesi ölçüm cihazı; kızartma yağlarının sıcaklığını ve kalitesini tespit etmek için kullanılan taşınabilir yağ kalitesi ölçüm cihazdır. Cihazın prob borusunun ucundaki kapasitif sensörü sayesinde, kızartma yağındaki polar madde değerini kaydedebilme olanağı sağlar. Cihazı doğrudan fritözde kullanabilir ve sonuçları 20 saniye içinde alabilirsiniz.

 

- Testo 270 yağ kalitesi ölçüm cihazı ile, ölçümünü yapmak istediğiniz yağı doğrudan fritözün içindeyken ölçebilirsiniz.

- Bu cihazın probu metal olup kırılmaz bir yapının içine gömülmüş olup, kolay temizlenebilen koruma tabakasıyla kaplıdır.

- Cihaz ölçüm bittikten sonra, bunu otomatik olarak algılama özelliğine sahiptir.

- T 270 yağ kalitesi ölçer alarm özelliği sayesinde, ölçüm sırasında yağın kalitesinde bir sorun algılarsa sizi sesli veya ekranda yazı şeklinde uyaracaktır.

- Bu cihaz üzerinde 3 farklı renkte yanan (yeşil, sarı, kırmızı) LED bar bulunmaktadır.

- Testo 270 yağ kalitesi ölçüm cihazı; yapmış olduğunuz yağ ölçümlerinde % TPM olarak ölçüm değerlerini hızlı bir şekilde vermektedir.

- Bu yağ kalitesi ölçüm cihazı; konfigüre edilebilir menü ve limit değerleri dışarıdan olabilecek manipülasyonlara karşı korumak için kilitlenebilir.

- Cihaz kutusunda çıkartılabilir koruma kılıfı ve el bantı ile birlikte beraber gelmektedir.

- T270 yağ kalitesi ölçer; restaurant mutfaklarında, otel mutfaklarında ve hazır yiyecek satılan tüm fast food firmalarında sıklıkla kullanılmaktadır. 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Güç kaynağı : 1 Adet AAA Pil

Ölçüm aralığı : Sıcaklık : +40°C … +200°C / Yağ : %0.5 ... %40.0 TPM

Ölçüm hassasiyeti : ±1,5 °C

Ekran çözünürlüğü : 0,5 °C/°F

Çalışma sıcaklığı : 0 … +50 °C

Saklama sıcaklığı : -20 … +70 °C

Ölçüm birimi : °C / °F / TPM

Ekran : LCD

Ağırlık : 164 gr.

Boyutları : 354 x 50 x 30 mm

 

 

Tekli ve çoklu alımlar için fiyatlar farklıdır. Bu sebeple fiyat belirtilmemiştir. Sipariş miktarları, fiyatlar ve ödeme koşulları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün yorumları

Ürün hakkında henüz hiç yorum yapılmamış. Sadece site üyeleri ürün yorumu yapabilir.