BAYİLİKLERİMİZ VE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

Hızlı Salmonella test kiti

Ürün tanımı

Hızlı Salmonella test kiti

 

Salmonella Sistemi için REVEAL®, hızlı ve doğru neticeler elde etmek üzere, ELISA sandviç bağışıklık testini  kromatografinin gücü ile birleştirir.Test,  aynı anda bir veya daha fazla numuneyi taramak için dizayn edilmiştir.  Numune alınmasını takiben 20 saat içinde tespit edilebilir Salmonella neticeleri elde edilir.

 

REVIVE® ortamı, gıda ve yemlerdeki Salmonellanın geri kazanılmasına yardımcı olan patentli bir formüldür. REVIVE®, azaltılmış oksijen şartları altında hasar görmüş veya baskı altındaki Salmonella hücrelerinin geri kazanılmasını zenginleştirir.

 

Numunenin REVIVE içinde sadece iki saat  ve seçimli zenginleştirilmiş Selenit Cystine (SC)  konsantresi içinde 18 saat süreyle süreyle inkübasyonundan sonra, numune Salmonella varlığı açısından  Neogen'in REVEAL test cihazı ile test etmeye hazır hale gelir. Ayrıca, seçimli ortam olarak Rappaport-Vassiliadis (RV) de  kullanılabilir.  RV kullanıldığında, REVIVE'de dört saat ve RV'de 16 saat inkübasyon sonrası numune test için hazır hale gelir.

 

Teste başlamak için, zenginleştirilmiş kültüre sahip olan bir kültür numunesi  numune yatağına yerleştirilir. Numunenin içeriği, cihazdaki  yastıkçık yardımıyla, Salmonellaya spesifik olan ve koloidal altınla etiketlenmiş  antikorları içeren reaksiyon bölgesine emdirilir. Reaktif Salmonella altınla etiketlenmiş  antikorlarla birleşir ve destek tabakası içinde,  Salmonella'ya spesifik olan ikinci bir antikor içeren bağlayıcı bir reaksiyon bölgesine hareket eder.  Bu reaksiyon tamamlandığında,  test penceresinde pozitif neticeyi gösteren bir  hat gözükür.

 

Numunenin geri kalan kısmı, ikinci bir bağlayıcı reaksiyon bölgesine ulaşıncaya kadar göç etmeye devam eder. Bu ise kontrol penceresinde bir hat oluşmasına yol açar. Numunenin her hangi bir  Salmonella içerip içermemesine bakılmaksızın,  testin doğru bir tarzda yürüdüğünü belirten bir hat oluşur.

 

ÜRÜNLER

 

 

97255C

&

#9730RV

Salmonella için Komple REVEAL Sistemi - Set,  20 adet test cihazı, REVIVE ve Seçimli Ortam, Selenit Cystine (SC) veya  Rappaport-Vassiliadis (RV) ve zenginleştirme reaktifi içerir.

 

 

 

#9718

 

#9705

#9708

#9710

#9715

#9716

#9717

#9732

 

 

Salmonella için REVEAL - Set, 20 adet test cihazı

ve zenginleştirme reaktifi içerir.

Salmonella için REVEAL - 20 test için tekli ortam.

Dökme REVIVE - 68 test için 500 gram içerir.

SC Seçimli Ortam - 20 test için tekli ortam. 

RV Seçimli Ortam - 20 test için tekli ortam. 

Dökme RV Ortam - 47 test için 500 gram içerir.

Dökme SC Ortam - 54 test için 500 gram içerir.

Salmonella Kontrol için REVEAL -  Pozitif ve negatif kontrollerin her birinden 1 vial (şişe) içerir.

Avantajları

 

Basit.

Birleştirilmiş cihaz  görsel olarak okunur ve doğru ve uyumlu neticeler verir.

Uygun ön karışımlı ve ön ölçümlü kuru ortam temin edilebilir.

Temel laboratuar cihazları kullanır.

Mikrobiyoloji ile ilgili sadece temel bir anlayış gerektirir.

 

Kesin.

Salmonella için REVEAL sistemi ,  USDA-FSIS tarafından sağlana genel prensipler kullanılarak, AOAC-RI tarafından "PERFORMANS TESTİNE" tabi tutulmuş ve onaylanmıştır.

Neticeler, cihaz içine monte edilmiş kontrole karşı okunur.

Dünya çapındaki gıda firmalarınca değerlendirilmiş ve kullanılmaktadır.

 

Destekli.

Günün her saatinde teknik destek.

Kurum içi  AR&GE elemanları.

 

 

Tekli ve çoklu alımlar için fiyatlar farklıdır. Bu sebeple fiyat belirtilmemiştir.

Sipariş miktarları, fiyatlar ve ödeme koşulları için lütfen bizimle sitenin sağ üst köşede bulunan iletişim bilgileri ile iletişime geçiniz.

 

 

Ürün yorumları

Ürün hakkında henüz hiç yorum yapılmamış. Sadece site üyeleri ürün yorumu yapabilir.